6.1 C
Кирилівка, Україна

Отзывы и предложения

Ваши отзывы для нас очень важны!

Оставить новую запись в гостевой книге

 
 
 
 
 
Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
Ваша запись в гостевой книге может быть показана не сразу, а только после предварительной проверки администрацией сайта.
Іра написал(а) 23.07.2016 в 20:01:
Відпочивали в липнi. Враження залишились дуже хороші, привітний персонал, дуже смачна їжа, весела обстановка, хороше оформлення території бази. Номера чисті,... Читать полностью
Відпочивали в липнi. Враження залишились дуже хороші, привітний персонал, дуже смачна їжа, весела обстановка, хороше оформлення території бази. Номера чисті, досить великі порції в їдальні і готують дуже смачно ще й в придачу дають десерти (всякі смаколики). В основному база відпочинку дуже чиста, кожного дня для дітей показували мультфільми, а також для дітей є дуже хороший аніматор, який з ними розважається, співає та танцює. Ми та наші друзі були задоволені і плануєму наступного року туди повернутися. Порівнюючи з ближніми базами "Енергодару", то ця база є найкраща і головне, що ви можете гуляти до будь-якої години (ночі) не на території бази і не переживати, що її закриють, як це роблять сусідні бази (не всі), тому дуже рекомендую відпочивати на цій базі відпочинку!!!!!!

Мінус тільки у гарячій воді, яка є два рази на день по-годинно, звісно до цього привикаєш, але було добре коли вона була б весь день, або хоча б ще в обід.
Ответ от администратора: admin
Дякуємо за відгук. Ми уважно розглянемо ваші побажання
Дякуємо за відгук.
Ми уважно розглянемо ваші побажання

Будьте всегда в курсе наших новостей

Подписывайтесь на наш инстаграм!

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!